چنانچه جواب سئوال خود را در بین سئوالات زیر نیافتید، آن را از طریق فرم موجود در پایین همین صفحه، با ما در میان بگذارید. همچنین ممکن است به مرور تعداد سئوالات این صفحه افزایش پیدا کند و یا جوابهایشان کاملتر شود. لذا همیشه قبل از ثبت سفارش، مواردی که به نظرتان مهم هستند را در این صفحه، بررسی کنید.

برای قیمت محصولات، حداقل و حداکثری در نظر گرفته نشده است. شما هر محصولی با هر قیمتی در سایت علی اکسپرس را می توانید سفارش دهید. اما مثلا اگر کالایی 100 دلار قیمتش باشد و وزنش نیز 1 کیلوگرم باشد، مقرون به صرفه تر می شود نسبت به کالایی که قیمتش 10 دلار است و وزنش 1 کیلوگرم می باشد.

در نظر داشته باشید که حداقل هزینه برای هر نوع کالا (یعنی هر ردیف کالا در فاکتور، فارغ از تعداد آن) که شامل: "کارمزد خرید توسط همکار تجاری تکنولایف در کشور ثالث، حمل تا دفتر تکنولایف در ایران، خدمات گمرک، کارمزد تکنولایف و ارسال محصول از دفتر تکنولایف تا محل شما"  می باشد، 50 هزار تومان خواهد بود. مگر اینکه تکنولایف با توجه به شرایط خاص و فروش های ویژه اش، قیمت تمام شده ی محصول خاصی را با کارمزد کمتری اعلام کرده باشد. معمولا این تخفیفات و اطلاع رسانی ها در کانال تلگرام و ایسنتاگرام این سامانه، انجام می شود. 

در ابتدا لازم می دانیم توضیح مختصری را پیرامون قیمت دلار به شما ارائه دهیم. قیمتی که برای دلار در بازار اعلام می شود، مربوط به خرید و فروش "اسکناس" است. اگر بخواهید دلار را برای خرید محصولی به کشور دیگری حواله بزنید، باید نرخ "دلار حواله ای" را که یک کارمزد هم به همراه دارد، پرداخت کنید و نرخ "دلار حواله ای" از قیمت "اسکناس دلار" بالاتر است. شما اگر ویزا کارت یا مستر کارت داشته باشید و خودتان بخواهید از سایت های خارجی خرید کنید، می بایست جهت واریز پول به ویزا کارت یا مستر کارت خود، نرخ دلار حواله ای را به همراه کارمزد خاص آن، پرداخت نمایید.

تکنولایف فرمول خاصی را برای محاسبه ی قیمت ریالی کالاها در نظر نگرفته است زیرا نمی توان برای هزاران تنوع محصول با حجم و وزن و قیمت متفاوت و هزینه های حمل و ترخیص متفاوت، فرمول ثابتی را در نظر گرفت.از طرفی برخی کالاها علیرغم اینکه شما یک عدد از آن را سفارش می دهید، ممکن است هزینه ی گمرک داشته باشد و الزما هر محصولی با تعداد یک عدد، معاف از گمرک نیست.

شما ابتدا سفارش خود را بر روی تکنولایف ثبت می فرمایید و بعد از بررسی ما حداکثر تا پنج ساعت کاری قیمت ریالی و نهایی و قطعی آن به شما اعلام خواهد شد و هیچ هزینه ی دیگری هنگام تحویل سفارش به شما، دریافت نخواهد شد. با این روش، بهینه ترین قیمت در نظر گرفته می شود و اطمینان داده می شود که پایین ترین نرخ برای رساندن ان کالا به دست شما در نظر گرفته شود و چنانچه برای شما مقرون به صرفه نباشد، هیچ کارگزار دیگری نیز نتواند قیمت پایین تری را به شما ارائه دهد. همچنین تکنولایف قیمت قطعی و نهایی را برای شما در نظر می گیرد و چنانچه هزینه های اضافی در فرآیند حمل و ترخیص به وجود آید، به عهده ی تکنولایف خواهد بود.

ثبت سفارش بر روی سایت تکنولایف، رایگان است و تکنولایف هیچگونه هزینه ای را برای سفارشاتی که ممکن است از آن صرف نظر کنید (قبل پرداخت وجه آن) در نظر نگرفته است.

چنانچه محصولی را سفارش دادید و پس از استعلام قیمت متوجه شدید که برایتان مقرون به صرفه نیست، ممکن است تکنولایف خودش آن کالا را به تعداد بیشتری وارد کند و در فروشگاه اینترنتی خود یعنی www.technolife.ir عرضه کند و شما نیز بتواند با قیمت مناسب تری آن را از فروشگاه اینترنتی تکنولایف خریداری کنید. در کل، ثبت هر نوع کالا و محصولی با هر قیمتی در این سامانه را به شما پیشنهاد می کنیم.

در نظر داشته باشید که حداقل هزینه برای هر نوع کالا (یعنی هر ردیف کالا در فاکتور، فارغ از تعداد آن) که شامل: "کارمزد خرید توسط همکار تجاری تکنولایف در کشور ثالث، حمل تا دفتر تکنولایف در ایران، خدمات گمرک، کارمزد تکنولایف و ارسال محصول از دفتر تکنولایف تا محل شما"  می باشد، 50 هزار تومان خواهد بود. مگر اینکه تکنولایف با توجه به شرایط خاص و فروش های ویژه اش، قیمت تمام شده ی محصول خاصی را با کارمزد کمتری اعلام کرده باشد. معمولا این تخفیفات و اطلاع رسانی ها در کانال تلگرام و ایسنتاگرام این سامانه، انجام می شود. 

تکنولایف استعلام انجام شده را در همان سفارشتان به صورت تیکت درج می کند. جهت اطلاع از قیمت ریالی سفارش خود، به قسمت پایین سفارشی که در سایت ثبت کرده اید، مراجعه فرمایید. 

پس از اینکه محصول یا محصولات مورد نظر خود را در سامانه ی تکنولایف ثبت نمایید، همکاران ما به شما استعلام قیمت می دهند وجهت تایید خریدتان می توانید وجه آن را ز طریق پرداخت آنلاین و یا واریز به شماره حساب و کارتهای بانکی تکنولایف نسبت به پرداخت نمایید. وجه سفارشات می بایست موقع تایید خرید توسط شما، به صورت کامل پرداخت شوند.

برای خرید از خارج کشور، هزینه های ارسال بر اساس مدت زمانی که طول می کشد تا کالا به ایران برسد و همچنین نوع محصول، بسیار متغیر است. اما تکنولایف با بررسی ها و تجربه ی خود برای بهینه ترین هزینه، به زمان بین 20 تا 35 روز رسیده است. اما این امکان فراهم است که سفارش شما را حتی کمتر از 6 روز به ایران برسانیم اگر هزینه ی حمل آن برای شما مقرون به صرفه باشد.

در حال حاضر تکنولایف نمی تواند برای رساندن کالاها به ایران، ارسال رایگان در نظر بگیرید حتی کالاهایی که علی اکپسرس عنوان کرده که رایگان به ایران می فرستد. البته در حال حاضر، علی اکپسرس ارسال به ایران ندارد و هزینه ی حملی هم که برای کالا نمایش می دهد، صرفا محاسبه ی هزینه برطبق فرمول خودش است اما نمی توان برای ایران از آن خرید کرد.

علی اکسپرس در حال حاضر علیرغم محاسبه ی هزینه ی ارسال، ارسال به ایران ندارد و البته مقداری از مبلغ حمل را از سود خودش پرداخت می کند اما تکنولایف می بایست کالا را با همان قیمت روی سایت علی اکسپرس از آن خرید کند و از روش دیگری به ایران ارسال کند. البته هزینه هایی که علی اکسپرس ذکر کرده نیز ملاک ارسال نیست. زیرا اولا علی اکسپرس در حال حاضر ارسال به ایران ندارد، ثانیا مقداری از هزینه های ارسال را در سود خود لحاظ کرده است. در صورتیکه که تکنولایف می بایست کالا را با همان قیمت درج شده روی علی اکسپرس، از آن خرید کند و توسط همکار تجاری خود به ایران ارسال کند. ثالثا علی اکسپرس در ارائه ی هزینه های ارسال، مبالغ متفاوتی دارد که بر اساس زمان رسیدن به ایران می باشد. هزینه ای را باید مشاهده کرد که مربوط به ارسال حداکثر 30 روزه باشد.

 پس از رسیدن کالا به ایران، ارسالش برای شما در هر کجای ایران، رایگان انجام می شود. در حالت کلی، علی اکسپرس در محاسبه ی هزینه ی حمل، مقداری از هزینه ی حمل را در سود کالا لحاظ کرده است. مثلا کالای 20 دلاری که هزینه حملش را 1 دلار در نظر گرفته است، قطعا اضافه ی هزینه ی حمل را قبلا در آن 20 دلار درنظر گرفته است و 1 دلارش را از خریدار می گیرد. اما تکنولایف می بایست کالا را با همان قیمت 20 دلار تهیه کند و از روش دیگری به ایران بفرستد. سعی ما بر این است که کمترین مبلغ را برای سفارش دهندگان در نظر بگیریم.

تکنولایف فقط واسط میان شما و علی اکسپرس است و تضمین می کند که محصولات سفارش داده شده را سالم به دستتان برساند و قاعدتا اعمال گارانتی به صورتی که مدنظر است (مثلا یکسال گارانتی تعمیر یا تعویض رایگان) امکانپذیر نیست و فقط می توانیم صحت کارکرد کالا در هنگام تحویل به شما را تضمین و گارانتی نماییم.

البته اگر کالایی را فروشنده گارانتی کند، تنها در صورتی می توان از این گارانتی استفاده کرد که کالا برای فروشنده فرستاده شود. فروشنده ها معمولا هزینه های ارسال کالا را بر عهده نمی گیرند و اگر هزینه های ارسال کالا به چین برای شما مقرون به صرفه باشد، تکنولایف می تواند از جانب شما کالا را برای فروشنده ارسال کند.

تکنولایف همیشه مشتاقانه تمایل دارد که خدمات خود را با سرعت هر چه تمام تر ارائه دهد. لذا چنانچه شما سفارشی را در این سامانه ثبت کرده باشید و مبلغی را که تکنولایف به شما ارائه کرده است را پرداخت کرده باشید، تنها در صورتی می توانید سفارش را کنسل کنید که کالا هنوز خریداری نشده باشد.

خیر - الزامی به این نیست که شما فقط کالایی را خرید کنید که در سایت علی اکسپرس ذکر شده که می تواند به ایران بفرستد. شما هر کالایی را می توانید از سایت علی اکسپرس سفارش دهید مگر اینکه آن کالا طبق قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران، کالای غیرمجاز تلقی شود.

می توانید مبلغ سفارشتان را به صورت آنلاین و یا از طریق شماره حساب های تکنولایف پرداخت نمایید. صفحه ی مربوط به پرداخت آنلاین و همچنین شماره حساب ها را فقط کاربرانی می توانند مشاهده کنند که وارد حساب کاربری خودشان در این سامانه شده باشند.

نماد اعتماد سایت تکنولایف را می توانید در صفحه ای اصلی سایت یعنی www.technolife.ir مشاهده فرمایید. همچنین جهت اطلاع از تاریخچه ی فعالیت تکنولایف می توانید به صفحه ی سرگذشت تکنولایف مراجعه نمایید.

بله - البته این سامانه برای خرید های جزیی و تکی مصرف کنندگان در نظر گرفته شده است اما چنانچه هر نوع فروشگاه فیزیکی و یا اینترنتی دارید و می خواهید برخی از محصولات خود را (هر نوع محصول و نه صرفا کالاهای دیجیتال) از چین تهیه کنید، می توانید در مورد خدمات خرید، حمل و ترخیص آن، روی ما حساب کنید. کافیست سفارش خود و تعداد مورد نیازتان را در همین سامانه ثبت کنید تا ما آن را بررسی کنیم. برای خرید های عمده، تکنولایف می تواند با فروشندگان کالا وارد مذاکره شود و مبلغ پایین تری را دریافت کند. منظور از سفارش عمده، خرید در حد یک کانتینر نیست! حتی سفارش 50 عدد هم می تواند خرید عمده باشد و تکنولایف آن را به روش های مختلف حمل هوایی یا دریایی، به ایران می رساند.

هر کالایی که طبق قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران "غیر مجاز" تلقی نشود را می توانید سفارش دهید و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

با توجه به قوانین جدید، تا اطلاع ثانوی امکان سفارش گوشی های موبایل در این سامانه وجود ندارد.

همچنین با توجه به مدت زمانی که بین استعلام شما تا پرداخت وجه آن و همچنین خرید از طریق تکنولایف در کشور ثالث فاصله است، ممکن است امکان خرید محصولاتی که تخفیف خورده اند میسر نشود و در هنگام اقدام به خرید توسط همکار تجاری تکنولایف در کشور ثالث، مدت زمان تخفیف به پایان رسیده باشد. البته تکنولایف استعلام قیمت را بر اساس قیمت تخفیف خورده انجام می دهد و چنانچه خرید آن محصول میسر نشد، بلافاصله وجه پرداحتی شما را عودت خواهد داد.

خبرنامه ی ارسال تخفیفات عجیب!

تمامی سایت های خارجی به صورت روزانه یا هفتگی، تخفیفاتی را برای محصولات خود درنظر می گیرند. تخفیفاتی عجیب که حتی شاید گمان کنیم که قیمت ها را اشتباه بر روی سایت درج کرده و یا اشکال تایپی دارند! شما شاید نتوانید هر روز به سایت های خارجی مراجعه کنید. اما تکنولایف به صورت مداوم به آنها مراجعه می کند تا از تخفیفاتشان باخبر شود و تخفیفاتی که خیلی عجیب هستند را به اطلاع شما برساند تا اگر تمایل داشتید، آن محصول سایت خارجی را سفارش دهید. اگر می خواهید از این تخفیفات باخبرتان کنیم، از طریق فرم زیر عضو خبرنامه ی تخفیفات عجیب شوید. همچنین هر لحظه که اراده کنید می توانید عضویت خود را در این خبرنامه، لغو کنید.