معرفی نمونه ای از سفارشات رسیده به ایران:

  • کد 644: دوربین IP و وایرلس - لینک
  • کد 620: ساعت هوشمند برای کودک، دارای GPS و ردیاب - لینک
  • کد 615: مونوپاد Stabilizer - لینک
  • کد 613: قاب و بامپر فلزی گوشی سونی Xperia XZ - لینک
  • کد 468: چوب ماهیگیری - لینک
  • کد 595: کیف چرم اصلی گوشی بلکبری Q20 - لینک
  • کد 517: بند فلزی 42 میلیمتر اپل واچ - لینک
  • کد 384: قاب ضدضربه برای گوشی سونی Z5 Premium - لینک

مبالغ اعلام شده شامل هزینه های: " کالا + ارسال 20 روزه به ایران + خدمات گمرک + کارمزد خدمات تکنولایف + ارسال کالا برای خریدار در ایران " می باشد و کالا پس از رسیدن به ایران، به صورت رایگان برای خریدار ارسال شد و موقع تحویل، هیچ هزینه ی دیگری دریافت نشده است. همچنین ممکن است امروز قیمت های دلاری هر کدام از کالاهای فوق بر روی سایت علی اکسپرس تغییر کرده باشد و در نتیجه با توجه به قیمت دلاری این کالاها در امروز، قیمت ریالی آنها نیز تغییر کرده و افزایش یا کاهش یابد. قیمت های ریالی اعلام شده در بالا، مربوط به قیمت دلاری کالا در زمانی است که قبلا از روی علی اکسپرس توسط تکنولایف خرید شده اند.

اگر شما هم مایل به سفارش مجدد اقام فوق هستید، با ما تماس بگیرید و یا لینکهای معرفی شده را کپی کرده و از طریق صفحه ی ثبت سفارش، سفارشتان را ثبت کنید.

تکنولایف، سامانه ی خرید از خارج کشور

02166764506

 

موارد قابل توجه:

علی اکسپرس در حال حاضر علیرغم محاسبه ی هزینه ی ارسال، ارسال به ایران ندارد و البته مقدای از مبلغ حمل را از سود خودش پرداخت می کند اما تکنولایف می بایست کالا را با همان قیمت روی سایت علی اکسپرس از آن، خرید کند و از روش دیگری به ایران ارسال کند. البته هزینه هایی که علی اکسپرس ذکر کرده نیز ملاک ارسال نیست. زیرا اولا علی اکسپرس در حال حاضر ارسال به ایران ندارد، ثانیا مقداری از هزینه های ارسال را در سود خود لحاظ کرده است. در صورتیکه که تکنولایف می بایست کالا را با همان قیمت درج شده روی علی اکسپرس، از آن خرید کند و توسط همکار تجاری خود به ایران ارسال کند. ثالثا علی اکسپرس در ارائه ی هزینه های ارسال، مبالغ متفاوتی دارد که بر اساس زمان رسیدن به ایران می باشد. هزینه ای  را باید مشاهده کرد که مربوط به ارسال حداکثر 20 روزه باشد. پیش فرض علی اکپسرس به صورت ارسال حداقل 20 روزه است.

همچنین با توجه به اینکه کالاهای ثبت شده در این سامانه ی تکنولایف، به صورت تجمیعی (و نه تکی) به ایران ارسال می شوند، هیچکدام معاف از خدمات و هزینه های گمرکی نمی باشند. لذا مبالغ و هزینه های حمل درج شده در سایت علی اکسپرس فقط جهت ارسال تا اولین پایگاه در ایران (برای مثال گمرک فرودگاه امام خمینی و یا گمرک شرکت پست ایران ) می باشد و بدین معنی نیست که کالا با همان قیمت های درج شده در سایت علی اکپسرس، به دست خریدار می رسد. البته تکنولایف در مبالغ فوق، تمام هزینه ها را تا رسیدن به دست خریدار، درنظر گرفته است و هیچ هزینه ی دیگری موقع تحویل کالا به شما، دریافت نمی شود.

در صورت خرید مستقیم شما از علی اکپسرس، هزینه های اضافی را یا باید به مامور پست پرداخت نمایید (که مشخص نیست چه میزان خواهد بود) و یا اینکه پس از رسیدن محصول به ایران، جهت ترخیص کالا و پرداخت عوارض و هزینه های گمرکی، به گمرک مراجعه فرمایید. 

البته دوباره یادآوری می کنیم که در صورت خرید از علی اکسپرس به واسطه ی تکنولایف، هیچ هزینه ی اضافه ای نسبت به مبلغی که تکنولایف به شما اعلام کرده است، پرداخت نخواهید کرد و تکنولایف از جانب شما تمام مراحل را طی می کند و کالا را به دست شما در هر نقطه ای از ایران می رساند.

همچنین همانطور که در صفحه ی اول سایت و همچنین در سئوالات متداول بیان شد، حداقل هزینه برای هر نوع کالا (یعنی هر ردیف کالا در فاکتور، فارغ از تعداد آن) که شامل: "کارمزد خرید توسط همکار تجاری تکنولایف در کشور ثالث، حمل تا دفتر تکنولایف در ایران، خدمات گمرک، کارمزد تکنولایف و ارسال محصول از دفتر تکنولایف تا محل شما" می باشد، 50 هزار تومان خواهد بود. مگر اینکه تکنولایف با توجه به شرایط خاص و فروش های ویژه اش، قیمت تمام شده ی محصول خاصی را با کارمزد کمتری اعلام کرده باشد. معمولا این تخفیفات و اطلاع رسانی ها در کانال تلگرام و ایسنتاگرام این سامانه، انجام می شود. چنانچه از هر ردیف کالا، تعداد بیشتری سفارش دهید، برخی هزینه ها، سرشکن خواهند شد و مبلغ نهایی برای هر محصول، کاهش پیدا می کند.

 

سامانه ی خرید از خارج را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

                      

خبرنامه ی ارسال تخفیفات عجیب!

تمامی سایت های خارجی به صورت روزانه یا هفتگی، تخفیفاتی را برای محصولات خود درنظر می گیرند. تخفیفاتی عجیب که حتی شاید گمان کنیم که قیمت ها را اشتباه بر روی سایت درج کرده و یا اشکال تایپی دارند! شما شاید نتوانید هر روز به سایت های خارجی مراجعه کنید. اما تکنولایف به صورت مداوم به آنها مراجعه می کند تا از تخفیفاتشان باخبر شود و تخفیفاتی که خیلی عجیب هستند را به اطلاع شما برساند تا اگر تمایل داشتید، آن محصول سایت خارجی را سفارش دهید. اگر می خواهید از این تخفیفات باخبرتان کنیم، از طریق فرم زیر عضو خبرنامه ی تخفیفات عجیب شوید. همچنین هر لحظه که اراده کنید می توانید عضویت خود را در این خبرنامه، لغو کنید.