تیم تکنولایف فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرده است و می توانید تاریخچه ی فعالیت آن را در این صفحه، مشاهده فرمایید.

تکنولایف در حال حاضر به ارائه ی دو خدمت مشغول است.

  • خدمت اول: فروشگاه اینترنتی تکنولایف (مرکز رسمی عرضه ی محصولات سونی و چندین برند معتبر دیگر) که بر روی آدرس www.technolife.ir قرار گرفته است و اجناس موجود در ایران رو با شعار تحویل فوق سریع سفارشات، عرضه می کند.
  • خدمت دوم: سامانه ی خرید از خارج کشور که از مردادماه 1395 راه اندازی و بر روی آدرس www.biz.technolife.ir قرار گرفته است و شما می توانید محصولات مورد نیاز خود را در سایت های خارج از ایران مشاهده کرده و بر روی این سامانه سفارش دهید تا تکنولایف برای شما تهیه کند.

 

فروشگاه اینترنتی تکنولایف را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

       

 

سامانه ی خرید از خارج را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

          

تیکت ها (0)

خبرنامه ی ارسال تخفیفات عجیب!

تمامی سایت های خارجی به صورت روزانه یا هفتگی، تخفیفاتی را برای محصولات خود درنظر می گیرند. تخفیفاتی عجیب که حتی شاید گمان کنیم که قیمت ها را اشتباه بر روی سایت درج کرده و یا اشکال تایپی دارند! شما شاید نتوانید هر روز به سایت های خارجی مراجعه کنید. اما تکنولایف به صورت مداوم به آنها مراجعه می کند تا از تخفیفاتشان باخبر شود و تخفیفاتی که خیلی عجیب هستند را به اطلاع شما برساند تا اگر تمایل داشتید، آن محصول سایت خارجی را سفارش دهید. اگر می خواهید از این تخفیفات باخبرتان کنیم، از طریق فرم زیر عضو خبرنامه ی تخفیفات عجیب شوید. همچنین هر لحظه که اراده کنید می توانید عضویت خود را در این خبرنامه، لغو کنید.